Obec Dobřejovice
​​​​úřední hodiny: pondělí a středa 9 – 11 a 14 – 18

Stavba chodníku na Čestlické ulici začne 4. dubna

etapa 1

Nové, opravené a rozšířené chodníky a přechody na Čestlické jsou potřeba. Práce začnou příští pondělí. Informace o omezeních v prvních dvou etapách v příspěvku.

Investor:    Obec Dobřejovice
Od dubna do června dojde k rozšíření stávajících chodníků a výstavbě nových a také k výstavbě nových přechodů pro chodce při ulici Čestlická.
ETAPA I a II: od pondělí 4. 4.
Přípravné práce a instalace dopravního značení začnou 1. dubna. Vlastní stavební práce začnou v pondělí 4. dubna. Postupovat budou od přechodu u fotbalového hřiště ke křižovatce s ulicemi Na Průhoně a U Kapličky.
K dočasnému zákazu vjezdu z Čestlické do ulice Na Průhoně, výstavbě chodníku od ulice Na Průhoně až po Slepou ulici a následných pracem v bezprostředním okolí zastávky Dobřejovice, Čestlická dojde až v květnu a červnu.
Vzhledem k malé šířce komunikace bude muset být doprava ve všech etapách svedena do jednoho pruhu. Bude také docházet k postupnému uzavírání jednotlivých částí chodníku.
Automobily: Doprava na místě stavby bude řízena kyvadlově pomocí světelné signalizace.
Chodci: Chodník bude postupně uzavírán, velmi doporučujeme se místu zcela vyhnout a projít ulicí U Kapličky.
Vzhledem k částěčnému souběhu s pracemi na EXITu8 se předpokládá, že většina tranzitu se Dobřejovicím vyhne po silnici II/101 na modletický EXIT 12 a pak dále po dálnici D1 do Průhonic či do Prahy.
Autobusy MHD: Trasy autobusů hromadné dopravy se tato stavba nijak nedotkne.

Další omezení přinese uzavírka mostu na EXITu 8, která začne 20. dubna. Více informací k ní přineseme ve Zpravodaji a zde na v následujícím týdnu.

Datum vložení: 28. 3. 2022 17:34
Datum poslední aktualizace: 28. 3. 2022 17:44